Ця брошура містить опис досвіду ефективної взаємодії громади, місцевого самоврядування, поліції, медичних закладів, служби пробації та інших державних служб у вирішенні різних проблем безпеки. Представлені проекти втілюють активні громадяни у п’яти регіонах України – у Києві, Полтаві, Сумах, Тростянці та на Хмельниччині. Певні з описаних ініціатив є унікальними для держави.

Завантажити файл...

Посібник містить конкретні поради та рекомендації для працівників поліції та органів місцевого самоврядування щодо оцінки потреб громади у безпеці, особливостей налагодження діалогу та роботи з різними соціальними групами, розробки та реалізації місцевих програм забезпечення безпеки і правопорядку тощо.

Завантажити файл...

У цьому посібнику наведені найбільш цікаві приклади моделей організації поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду, досвід застосування яких можна використати при проведенні реформи міліції в Україні.

Завантажити файл...

Взаємодію поліції та громади ще називають англійським терміном Community Policing (CoP). Вона полягає у тому, що поліція працює, враховуючи думку громади щодо проблем безпеки та громадського порядку на території обслуговування.

Завантажити файл...