1. Досвід

Час від часу у будь-якій громаді можуть виникати проблеми, що загрожують комфорту та безпеці його жителів. Як ваша громада реагує на подібні труднощі?

2. Досвід

Чи ви та інші жителі громади знаєте основні загрози та ризики у сфері безпеки для вашої громади?

3. Адаптивність

Якщо у вашій громаді виникає загроза у сфері безпеки, як реагує громада?

4. Мотивація

Уявімо, що на території вашої громади час від часу стаються пожежі і відповідні державні служби вчасно не справляються з ними (значна відстань), а власних служб для боротьби з пожежами ви не маєте. Звісно, можна зібрати жителів та обговорити стратегію протидії, проте це вимагає часу, ресурсів та людей, які готові долучитися до справи. Наскільки ваша громада готова виділяти ресурси для забезпечення безпеки?

5. Лідерство

Добре, коли в громаді є люди, які здатні вести за собою. Особливо, якщо вони прагнуть зробити середовище безпечним та комфортним. Чи є у вашій громаді такі лідери?

6. Участь

Жити в безпечній громаді хочуть усі. Але хто ж цим займеться? Хтось вважає, що безпекою громади має займатися влада, хтось перекладає це на поліцейських, а хтось каже, що найкращий метод – залучення всіх груп громади до безпекових ініціатив. А як щодо вашої громади?

7. Участь

Наскільки мешканці вашої громади готові власними силами створювати безпечне середовище?

8. Участь

Для того, щоби підтримувати безпечне середовище у громаді потрібно постійно приймати рішення щодо того, як боротися з наявними проблемами та ризиками. Але хто ж займеться прийняттям таких рішень? Як це відбувається у вашій громаді?

9. Комунікація

Щоби розв’язувати проблеми, громада повинна бути згуртованою та мати налагоджену комунікацію. Жителі громади мають бути в курсі того, що відбувається у сфері безпеки, тобто мати змогу відповісти на питання “які є проблеми та ризики?”, “як вони вирішуються?”, “ хто за що відповідає?”, щоби робота була ефективною. Як би Ви охарактеризували рівень комунікації щодо безпекових ініціатив у вашій громаді?

10. Експертний потенціал

Значна кількість мешканців зійшлися на думці, що треба щось робити для того, щоби громада була безпечнішою. Але з чого починати? Чи мають жителі вашої громади достатні знання та навички для створення безпекових ініціатив? Можливо, у вашій громаді є фахівці, якізнають усі секрети створення безпечної громади?

Дякуємо! Анкетування завершено.