На Форумі організацій громадянського суспільства у Києві говорили про співпрацю поліції та громади

На Форумі організацій громадянського суспільства Києва "Співпраця та розвиток" 23 травня було презентовано основні принципи, засади та цінності від реалізації концепції Community policing в Україні.

Концепцію CoP представляли координаторка проекту від "Центру інформації про права людини" Людмила Янкіна, представники патрульної поліції Катерина Белугіна та Олег Максимчук, а  також представниця громадської організації "Київ мрії" Анастасія Багній.

Учасники презентації наголосили на тому, що саме проактивна спільнодія та взаємна довіра значно підвищують шанси на успіх під час реалізації проектів, спрямованих на підвищення рівня безпеки в громадах.

У Форумі взяло участь понад 300 активних представників громадськості, донорських організацій та ЗМІ, які домовлялися про спільні дії. Домовились, зокрема, про те, що 24 травня, коли шкільні офіцери поліції разом із дітьми однієї з київських шкіл будуть впорядковувати сквер по вулиці Костянтинівській, 37, до них приєднаються постачальники конструкцій "Собача вбиральня" торгової марки "ЛавГав" і встановлять у сквері такі конструкції.

Присутність поліцейських на заході викликала жвавий інтерес. Багато учасників підходили до поліцейських, щоб поцікавитись, як можна реалізувати спільні проекти.

"Участь поліції у таких заходах дозволяє швидко скоротити дистанцію та зруйнувати стереотипи. Водночас люди починають міняти уявлення про поліцію та бачити можливості для себе", – коментує Людмила Янкіна.

Київський міський голова Віталій Кличко під час свого звернення, висловив підтримку усім ініціативам, представленим на заході, та заохотив присутніх співпрацювати з КМДА.

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.