На основі аналізу відповідей респондентів було визначено три ключові сфери для оцінки: ефективність антикризових дій національної влади, місцевої влади та оцінка реакції суспільства та соціальних груп на кризу.

Завантажити файл...

Безпека — це відчуття людьми захищеності, комфорту, соціального благополуччя, а не лише відсутність небезпек або низький рівень злочинності. Безпека у громаді включає не лише наявні системи відеоспостереження, патрулювання вулиць, пожежну...
Завантажити файл...

Щодня мешканці великих та маленьких громадзіштовхуються з факторами небезпек, відповідальність за вирішення яких переважно повністю перекладають на представників поліції, органи місцевого самоврядування або комунальні установи,...
Завантажити файл...

Ця брошура містить опис досвіду ефективної взаємодії громади, місцевого самоврядування, поліції, медичних закладів, служби пробації та інших державних служб у вирішенні різних проблем безпеки. Представлені проекти втілюють активні громадяни у п’яти регіонах України – у Києві, Полтаві, Сумах, Тростянці та на Хмельниччині. Певні з описаних ініціатив є унікальними для держави.

Завантажити файл...

Посібник містить конкретні поради та рекомендації для працівників поліції та органів місцевого самоврядування щодо оцінки потреб громади у безпеці, особливостей налагодження діалогу та роботи з різними соціальними групами, розробки та реалізації місцевих програм забезпечення безпеки і правопорядку тощо.

Завантажити файл...

У цьому посібнику наведені найбільш цікаві приклади моделей організації поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду, досвід застосування яких можна використати при проведенні реформи міліції в Україні.

Завантажити файл...

Взаємодію поліції та громади ще називають англійським терміном Community Policing (CoP). Вона полягає у тому, що поліція працює, враховуючи думку громади щодо проблем безпеки та громадського порядку на території обслуговування.

Завантажити файл...

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.