Контакти

Партнери

Центр прав людини ZMINA

Центр прав людини ZMINA працює у сфері захисту свободи слова, свободи пересування, протидії дискримінації, попередження тортур і жорстокого поводження, боротьби із безкарністю, підтримує правозахисників і громадських активістів на території України, включаючи окупований Крим, а також захищає осіб, які потерпіли в результаті збройного конфлікту в Україні.

Організація проводить інформаційні кампанії, освітні програми, займається моніторингом та документуванням випадків порушень прав людини, готує дослідження та аналітику і добивається змін завдяки національній та міжнародній адвокації.

Веб сайт | Фейсбук

Адреса: 01054, Київ, вул. Ярославів Вал 33Б, 3 поверх

Телефон: +38 (044) 272 42 52, +38 (067) 502 08 01

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Експертний центр з прав людини  

Експертний центр з прав людини є провідним національним аналітичним центром, який здійснює якісні науково-прикладні дослідження з актуальних проблем забезпечення прав людини у сфері кримінальної юстиції на замовлення органів забезпечення правопорядку та місцевого самоврядування, національних і міжнародних правозахисних організацій, а також – експертний супровід процесів впровадження інституційних змін.

Веб сайт | Фейсбук

Телефон: +38 (095) 333 80 12

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

DreamKyiv 

DreamKyiv — громадська організація для небайдужих киян. Займається низовими ініціативами — допомагає проектам активних городян, втілює власні; досліджує, яким має бути комфортне місто, прагне більш ефективної комунікації для мешканців міста.

Веб сайт | Фейсбук

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Департамент патрульної поліції 

Департамент патрульної поліції — міжрегіональний територіальний орган Національної поліції України, який складається зі структурних підрозділів апарату Департаменту патрульної поліції і його територіальних (відокремлених) підрозділів.

Департамент патрульної поліції та його підрозділи мають забезпечувати публічну безпеку й порядок, охороняти права й свободи людини, інтереси суспільства й держави, протидіяти злочинності, в рамках закону надавати допомогу особам, які такої допомоги потребують.

Веб сайт | Фейсбук

Адреса: 03048, м. Київ, вул. Федора Ернста, 3

Телефон: +38 (044) 287 82 82

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Головне управління національної поліції (ГУНП)

Громадська спілка Мережа правового розвитку

Мережа правового розвитку – це спілка організацій громадянського суспільства, які розвивають територіальні громади через надання безоплатної правової допомоги. Спілка почала своє формування у 2009 році під назвою «Мережа Центрів правової інформації та консультацій». Тоді 8 організацій вирішили об‘єднати свої зусилля для вироблення спільних підходів до надання правової допомоги у громадах, узагальнення типових звернень та стандартизації надання правової допомоги.

На сьогоднішній день спілка об’єднує 25 організацій у 15 регіонах України. Ці організації, на базі яких створені офіси Мережі, надають населенню базову інформацію з правових питань, активно співпрацюють з місцевим самоврядуванням для розв‘язання індивідуальних проблем та для захисту суспільних інтересів, впроваджують альтернативні способи вирішення конфліктів, розвивають громади та лідерство.

Веб сайт | Фейсбук

Адреса: 02141, Київ, вул. Бориса Гмирі, б. 17, оф. 4

Телефон: +38 (044) 227 97 73

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Зворотній зв'язок


Увага! Цей сайт виконує виключно інформаційно-просвітницьку функцію.
Сайт не є аналогом служби "102" та не виконує функцію оперативного реагування.

Будь ласка, введіть ваше ім'я
Помилкова e-mail адреса.
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Будь ласка, введіть текст
Введіть код
Невірний ввод

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.