Громадська організація «Інститут миру і порозуміння» оголошує тендер на технічний супровід онлайн-конференції та створення відеоролика про конференцію в рамках проєкту “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері...

Організатором заходу виступив Міжнародний фонд "Відродження" у партнерстві з Центром інформації про права людини та Експертним центром з прав людини. У ньому взяли участь представники та представниці громад, патрульної поліції, муніципалітетів, які разом реалізовують проекти community policing в Одесі, Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Чернівцях, Вінниці, Полтаві.

На Форумі організацій громадянського суспільства Києва "Співпраця та розвиток" 23 травня було презентовано основні принципи, засади та цінності від реалізації концепції Community policing в Україні.

Презентація відбулася в межах Міжнародної науково-практичної конференції "Тенденції розвитку національних економік: економічний та правовий виміри", яка, серед іншого, була присвячена сталому розвитку в контексті євроінтеграції та сучасній правовій системі.

16–17 травня у Верховній Раді відбувся "Інформаційний ярмарок – 2017" – виставка-презентація організацій, що надають технічну, аналітичну та консультативну допомогу Верховній Раді.

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.