У Верховній Раді презентували перші результати співпраці поліції та громади в Україні

16–17 травня у Верховній Раді відбувся "Інформаційний ярмарок – 2017" – виставка-презентація організацій, що надають технічну, аналітичну та консультативну допомогу Верховній Раді.

Центр інформації про права людини представив гостям ярмарку перші результати Сommunity policing (взаємодія поліції та громади) в Україні. Суть цього підходу полягає у тому, що поліція працює, враховуючи думку громади стосовно проблем безпеки та громадського порядку на території обслуговування. Це постійна співпраця з населенням та місцевою владою заради розбудови спільного безпечного простору.

Координаторка проектів Центру інформації про права людини Людмила Янкіна представила проекти, які вже реалізовані в Україні різними громадськими організаціями у співпраці з місцевою владою та поліцією, та обмінялась досвідом з представниками інших громадських організацій. У події взяли участь понад 50 громадських організацій, аналітичних центрів. 

За її словами, одне найпопулярніших питань стосувалось історії активістів та поліцейських, які почали боротися із недобросовісним паркуванням у Києві за допомогою листівок. Активісти клали листівки з правилами на ті автомобілі, які порушували правила паркування.

Активісти DreamKyiv вважають, що потрібно виховувати у громади культуру паркування. Цього можна досягти завдяки флешмобам та іншим активностям спільно з патрульною поліцією. 

Більше про подібні цікаві проекти можна дізнатись на Facebook-сторінці "Безпечна громада".

Джерело: Сайт Центру інформації про права людини

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.