В Інституті бізнесу і права відбулася презентація концепції Community policing

У Київському кооперативному інституті бізнесу і права презентували концепцію взаємодії патрульної поліції, громад та місцевої влади (Community policing).

Презентація відбулася в межах Міжнародної науково-практичної конференції "Тенденції розвитку національних економік: економічний та правовий виміри", яка, серед іншого, була присвячена сталому розвитку в контексті євроінтеграції та сучасній правовій системі.

Координаторка проектів Центру інформації про права людини Людмила Янкіна розповіла учасникам конференції про те, що тісний та проактивний тристоронній взаємозв'язок "поліція-громада-місцева влада" є важливим на шляху до сталого розвитку, досягнення спільних змін та підвищення рівня безпеки у громадах. Вона додала, що ключовими факторами успіху є добропартнерство та довіра на всіх рівнях цієї тристоронньої взаємодії.

Начальниця відділу зв'язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції, Катерина Белугіна у свою чергу акцентувала:

"Ми існуємо, щоб задовольняти потреби людей у безпеці. Поліція у своїй діяльності повинна враховувати потреби громади, частиною якої є ми самі."

Також вона розповіла про специфіку роботи з молоддю та різні програми взаємодії, спрямовані на превенцію правопорушень за участі дітей.

Джерело: Сайт Центру інформації про права людини

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.