Відеосюжети

Ролик "Програма для лідерів з громад"

Програма для лідерів з громад – це курс навчання для представників громад для підвищення навичок комунікації, адвокації та висвітлення безпекових питань в ЗМІ, соціальних мережах та на публічних подіях.

Програма створена в рамках проєкту "Безпечна громада: розвиток потенціалу стейкхолдерів", що реалізується ГО "Інститут миру і порозуміння" (ІМіП) за підтримки Міжнародний фонд "Відродження".

Мета програми - підготувати амбасадорів розвитку безпеки в громадах, які володітимуть необхідними навичками та якостями для висвітлення питань безпеки у ЗМІ та особистій комунікації.

Завдяки програмі представники громадськості, органів місцевого самоврядування, поліціянти пройшли навчання і опанували навички з прийняття рішень, просування змін на рівні громади, комунікацій реформ та змін на рівні громади, публічних виступів та презентацій, створення контенту та публіцистичних матеріалів для ЗМІ, соціальних мереж та інших медіа.

5 найуспішніших учасників-лідерів громад отримали стипендії на розвиток власного майданчика комунікацій та створення матеріалів про безпеку в громадах задля підвищення спроможності їхніх громад у безпековій сфері.

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.