Брошура "Community policing: Проактивність. Діалог. Спільнодія"

Щодня мешканці великих та маленьких громадзіштовхуються з факторами небезпек, відповідальність за вирішення яких переважно повністю перекладають на представників поліції, органи місцевого самоврядування або комунальні установи, відсторонюючись від процесу комунікацій та обміну інформацією про потреби громади та її окремих мешканців. Однак, як показує практика, такий відсторонений підхід є малоефективним, натомість стала взаємодія сторін за принципом Сommunity Policing є запорукою підвищення рівня безпеки незалежно від розміру громади.

Якщо ви вболіваєте за долю свого населеного пункту та бажаєте започаткувати безпекову ініціативу, ця збірка прикладів українських ініціатив надихне вас і допоможе зрозуміти, які кроки потрібно зробити, кого варто залучати до співпраці та як працювати із представниками державних органів. Цілком можливо, що проблема, яку ви хочете вирішити, не є унікальною, і з нею уже впоралися в іншій громаді.

 

Завантажити файл...

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.