Брошура "Унікальний досвід п'яти ініціатив"

Ця брошура містить опис досвіду ефективної взаємодії громади, місцевого самоврядування, поліції, медичних закладів, служби пробації та інших державних служб у вирішенні різних проблем безпеки. Представлені проекти втілюють активні громадяни у п’яти регіонах України – у Києві, Полтаві, Сумах, Тростянці та на Хмельниччині. Певні з описаних ініціатив є унікальними для держави.

Так, наприклад, три з п’яти матеріалів розповідають про практичне об’єднання напрямків «Громадське здоров’я» та «Взаємодія поліції та громади»*. У цих текстах йдеться про співпрацю громадськості та інших державних служб щодо підвищення рівня безпеки через роботу з вразливими групами населення  – наркозалежними та засудженими.

Ще два матеріали розповідають про «Центр громадської безпеки» та «Інститут соціальних перемовників». Ці інституції дозволяють представникам громади опікуватися тими проблемами, на вирішення яких поліції не вистачає людських ресурсів або матеріально-технічної бази. Таким чином громадськість сама впливає на підвищення рівня безпеки у своєму місті, селі чи районі.

Завантажити файл...

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.