«Зробимо дороги Слов’янська та Краматорська безпечними»

«Зробимо дороги Слов’янська та Краматорська безпечними» – інноваційний проект з питань взаємодії поліції та громади на засадах партнерства «Agriteam» (CPIF), що діє у Краматорську й Слов’янську.

У межах проекту створена координаційна рада з питань підвищення безпеки дорожнього руху в Краматорську та Слов’янську. Учасники ради – представники місцевого самоврядування, патрульної поліції, громадські організації, місцеві мешканці, юристи. Їхнє головне завдання – моніторинг стану безпеки та вироблення рекомендацій для органів місцевого самоврядування.

Від початку проекту відбулося десять відкритих лекцій для школярів за участі поліції. Юні громадяни слухали про правила безпеки дорожнього руху та поводження на дорозі, а також робили ігрові вправи.

Крім того, під час декількох круглих столів було прийнято спільний план дій громадськості, ОМС та поліції з питань підвищення безпеки дорожнього.

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.