Повномасштабне вторгнення Росії не лише змінило геополітичну реальність, але й кардинально трансформувало підходи до кібербезпеки в Україні. За останні два роки країна опинилась перед обличчям безпрецедентних викликів у цифровому просторі,...

Повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну кардинально змінило безпекову ситуацію в територіальних громадах. Традиційні підходи до забезпечення безпеки виявились недостатніми в умовах активних бойових дій, масового...

Громадська організація «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) оголошує конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах. Початок конкурсу: 03.02.2022 Кінцевий термін подачі заявок: 16.02.2022 Метою конкурсу є відбір проектів неурядових організацій, що...

Щодня ходите через неосвітлений парк? Водії у дворі перевищують швидкість, і ви б хотіли встановити лежачого поліцейського?  Якщо маєте ідею та натхнення вирішувати такі проблеми й зробити місце, де живете, безпечнішим — читайте в нашій короткій інструкції про те, як знайти однодумців та спільно започаткувати безпекову ініціативу.

У кожної людини є свої страхи та побоювання. Є місця та ситуації, в яких відчуваєш тривогу, невпевненість та розгубленість. Часто ми замовчуємо такі проблеми і продовжуємо боятись ходити ввечері вулицею або вільно висловлювати свої думки. Втім, не варто замовчувати проблеми. Їх необхідно проговорювати та разом шукати вирішення.

Головним завданням проекту «Шкільний офіцер поліції» є створення безпечного середовища у загальноосвітніх навчальних закладах. Воно реалізується через здійснення ефективної профілактики правопорушень серед учнів, застосування відновних практик задля попередження конфліктів, правопорушень та інших негативних явищ.

Програма «ПОЛіС» є частиною проекту «Залучення громадськості до реформ». Він втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) та за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

Сусідська варта – це проект, який реалізується задля підвищення відповідальності власників будинку за свою безпеку. Співпраця з поліцією в такому напрямку є основоположною. Патрульні разом з дільничними офіцерами зустрічаються з мешканцями, спілкуються про проблеми району.

Одним з головних показників ефективної роботи правоохоронних органів є відчуття безпеки людини. Втім, це справа не лише правоохоронців, але і міської влади та громадськості. Як досягнути відчуття безпеки та комфорту в українських містах?

Від початку реформи нова Національна поліція оголосила про свою прихильність підходу Сommunity Рolicing, за яким працюють правоохоронці багатьох країн світу, наприклад, Німеччини, США, Великої Британії, Італії, Іспанії, Бельгії тощо.

Спеціаліст Експертного центру з прав людини Уляна Шадська презентувала концепцію Офісу безпеки громади представникам громадських організацій, які займаються впровадженням принципів Community Policing в регіонах. Зустріч “Налагодження комунікації між різними місцевими гравцями навколо питання безпеки та зі ЗМІ” відбулася 5 березня за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Питання про необхідність посилення взаємодії та комунікації між населенням, поліцією та місцевою владою стає дедалі актуальнішим. Це наштовхує на думку, що в суспільстві з’являється розуміння спільної відповідальності за безпеку та якість життя в громадах.

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.