«Безпечне місто»

«Безпечне місто» – це інноваційних проект з питань взаємодії поліції та громади на засадах партнерства «Agriteam» (CPIF), що діє в Борисполі.

Сфера впливу проекту – вияв неповаги до законів України. В першу чергу, Закону України ст. 178 КУпАП – заборони вживання алкогольних напоїв у громадських місцях. У межах проекту відбувається інформування мешканців міста про законні наслідки вживання алкогольних напоїв та куріння в громадських місцях, створюються громадські формування, яких залучають до боротьби з порушенням закону.

Проектом також передбачене проведення опитування на вулицях міста задля того, щоб зрозуміти ставлення мешканців до вживання спиртних напоїв та тютюну в громадських місцях. Воно дозволяє визначити думки громади стосовно рівня впливу цього явища на загальний рівень благоустрою в місті. Наступне опитування проводиться за три місця від початку проекту, а останнє – на його фінальному етапі.

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.