Практикум з розбудови безпеки у громадах об’єднав активних жителів з різних областей України

Минулої п’ятниці відбувся всеукраїнський онлайн-практикум «Безпека у громаді від “А” до “Я”, присвячений темі саморозвитку безпеки в громадах з урахуванням потреб вразливих груп населення і організований ГО “Інститут миру і порозуміння” (ІМіП) за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Захід привернув увагу більше, ніж ста учасників із понад двадцяти областей України, котрим небайдужі питання безпеки у їхніх громадах. Серед них - представники органів місцевого самоврядування, профільних комунальних підприємств, зокрема Інститутів розвитку міст та Агенцій регіонального розвитку, представники поліції та інших суб’єктів, відповідальних за безпеку, члени громадських організацій, які працюють з вразливими групами населення та ініціативні мешканці територіальних громад України.

В рамках практикуму сорок осіб взяли участь в закритому інтерактивному навчанні з використанням інструментів розвитку безпеки в громадах та самофасилітації аналізу ризиків, потенціалу та розробки стратегії з безпеки на місцевому рівні.

Відкрита частина практикуму включала низку активностей, зокрема:

  • Дискусію “Розвиток безпеки в громадах з фокусом на вразливі групи населення за допомогою фасилітованого діалогу”
  • Презентацію успішних кейсів пілотних громад із Сумщини, Івано-Франківщини, Полтавщини та інших регіонів
  • Презентацію інструментів самофасилітації безпеки у громаді

Запис відкритої частини практикуму можна переглянути за посиланням у Facebook.

А про партисипативний алгоритм створення безпечного середовища в громаді, з яким познайомили учасників практикуму, можна прочитати на нашому сайті за посиланням.

  

 Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проєкту “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами і потребами вразливих груп населення. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.