Оголошено переможців конкурсу “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, що пов’язані з особливими загрозами та потребами в умовах пандемії COVID-19”

Конкурс  проєктів “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, що пов’язані з особливими загрозами та потребами в умовах пандемії COVID-19” проводився ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) в рамках програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження». 

Метою конкурсу є розвиток потенціалу територіальних громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки та посилення спроможності реагувати на виклики, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами й потребами вразливих груп населення. Детально про конкурс читайте тут.

В рамках конкурсного відбору було розглянуто понад 55 заявок від громадських та благодійних організацій з більше ніж 15 областей України. Серед заявок було багато важливих тем, що стосувалися доступу до безпекових сервісів і послуг охорони здоров'я вразливими групами населення. Конкурсна комісія ретельно розглянула кожну заявку і оцінила її відповідно до критеріїв, зазначених нижче у цьому повідомленні.

 За результатами оцінювання, переможцями конкурсу проєктів стали:
1) Громадська організація “Хмельницька Ініціатива” (Хмельницька міська територіальна громада) із проєктом “Актуалізація кризових протоколів дій Хмельницької громади в умовах пандемії COVID-19”. 

ГО "Хмельницька ініціатива" створена в 2014. Місія організації - забезпечення сталого розвитку суспільства та просування демократичних цінностей в різні сфери життя. За час своєї діяльності громадська організація неодноразово успішно взаємодіяла з органами місцевого самоврядування, державними інституціями та представниками громадянського суспільства. Досвід організації в сфері впровадження безпекових ініціатив представлений у трирічній співпраці з проектом “Інститут соціальних перемовників” у період 2017-2019 рр. Більше про організацію читайте на сайті: http://ini.km.ua/news 

2) Асоціація органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття» (місто Івано-Франківськ) із проєктом “Співробітництво для створення комплексної системи безпеки Лисецької територіальної громади Івано-Франківської області”

МАОМС «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття» є добровільним неприбутковим об’єднанням місцевих рад, що створене ними з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування (далі – ОМС) області щодо захисту прав та інтересів об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ), сприяння їх соціально-економічному та культурному розвитку. Окремими напрямами діяльності Асоціації є: утвердження демократичних принципів в системі управління територіями, сприяння розвитку і зміцненню місцевого самоврядування; сприяння соціально-економічному та культурному розвитку ОТГ; організація обміну досвідом діяльності ОМС щодо вирішення проблем соціально-економічного та культурного розвитку територіальних громад; координація спільних зусиль залучення міжнародної технічної допомоги, державної підтримки, спрямованих на розвиток інфраструктури, соціально-економічних, культурних умов життя громадян та стану довкілля та ін. Більше інформації читайте у Facebook: https://www.facebook.com/groups/155499985109673/ 

Вітаємо  переможців! А також дякуємо всім учасникам конкурсу за якісні, змістовні і цікаві проєкти і бажаємо успіхів у їхній реалізації! Стежте за нашими новинами та подавайте свої проєкти наступного разу.

Всю інформацію щодо подальшої діяльності в рамках проєкту переможцям конкурсу буде повідомлено в особистих листах.

Нагадуємо, що всі заявки, які брали участь у конкурсі,оцінювалися за такими критеріями

1⃣Відповідність мети проекту цілям конкурсу (0-5 балів). В цьому пункті оцінюється відповідність таким критеріям:

• спрямованість на вразливі групи (ми не обмежуємо перелік вразливих – від осіб з інвалідністю до національних меншин, від людей пенсійного віку – до людей, що живуть з соціально значущими захворюваннями)

• спрямованість на покращення ситуації з безпеки та надання медичних послуг (саме в комбінації цих двох аспектів)

• подолання наслідків COVID-19

2⃣Чи включає проєкт подолання наслідків COVID-19 і покращення безпеки для вразливих груп? (0-5 балів)

3⃣Чи сформована команда проєкту з п'яти осіб та двох фасилітаторів? (0-5 балів)

4⃣Чи відповідає бюджет проєкту цілям конкурсу? Чи забюджетовані активності проєкту покращать становище, загальну безпеку, доступ до медичних послуг вразливих категорій населення під час пандемії COVID-19? (0-5 балів)

5⃣Чи передбачена комунікація проєкту сприяє досягненню покращення становища бенефіціарів проєкту? (0-5 балів)

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проєкту “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами і потребами вразливих груп населення”

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.

© 2020 Всі права захищено.
Цей сайт створено та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Сайт адмініструється ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП).
Сайт виконує інформаційно-просвітницьку функцію.